35 GB GNÇ Mega World S

4.5G ile internetin MEGA keyfini doyasıya yaşa!

AYLIK ABONELIK
919 TL/AY
GNÇ MEGA WORLD S
İnternet KONUŞMA SMS Ek Avantaj Ücret
15 GB İNTERNET
20 GB SOSYAL MEDYA
50 DK YURT DIŞI*
100 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE YÖNÜNE**
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
GB ÇEVİR
GB DEPOM
YOUTUBE PREMIUM
919 TL/AY AYLIK ABONELIK
PAKETE DAHİL EK FAYDALAR
Facebook

instagram

WhatsApp
 • Paketiniz dahilindeki dakikalar ile Kamerun, Zimbabve, Kongo, Gambiya, Gine, Sierra Leone, Fildişi Sahili, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Zambiya ave Liberya yönlerine arama yapılmamaktadır.
 • GB Depom : 4.5G paketlerine özel GB DEPOM kampanyası ile aylık paket tutarınıza göre hediye internet kazanırsınız. 
 • YouTube Premium : 4.5G paketlerine özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium deneyimi sunulmaktadır. 
 • Dakikalarını GB’a Çevirme: Paketlerinizdeki dakikaları GB’a çevirebilirsiniz.
 • Bitmeyen İnternet : İnternet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Paket ile sunulan internetin dolması durumunda, ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 250 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 250 Kbps üzerinden devam edecektir.
 • Sosyal GB : 4.5G paketleri ile sunulan bol uygulama seçenekleri ile uygulamalara özel GB’lar sunulmaktadır. Bu uygulamalara özel sunulan interneti dilediğiniz gibi, paketiniz dahilinde sunulan uygulamalarda kullanabilirsiniz. Paketiniz içindeki uygulamalar için uygulama bazında bir kota bulunmamaktadır. 
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi halde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

MEGA WORLD S paketinde

 • Yurt içi ve Türkiye yönlerine aramalarında kullanabileceğin 100 dakika
 • Yurt Dışı yönüne 50 dakika
 • Her yöne geçerli 1.000 SMS
 • 15GB bitmeyen özellikli internet ve 20GB Whatsapp, Facebook, Instagram yönüne geçerli internet
 • GB Çevir Özelliği ile paketiniz dahilindeki dakikalarınızı GB’a çevirebilirsin
 • GB Depo nuzda GB biriktirebilirsin

Faturasız GNÇ tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Abone olmak için MEGA WORLD S yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

başvurabilirsiniz.

 • KALAN MEGA WORLD S yazıp 5555’e SMS göndererek
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell uygulamasından
 • kktcell.com'a giriş yaparak hesabım bölümünden

kalan kullanımlarını görüntüleyebilirsin

4.5G paketlerine özel GB Depom kampanyası ile aylık aktif GNÇ paketinize göre hediye internet kazanırsınız. Detaylar için tıklayınız.

Sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayınlar haricindeki tüm kullanımlar bu kotalara dahildir. Yapacağınız sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayın kullanımları kendi paketinizden düşecektir.

Paket dâhilindeki bitmeyen özellikli internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 250 kbps olacaktır. İnternet hızın 250 kbps olduğunda, ek cepten internet paketi alarak, hızını arttırabilirsin.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paketini iptal etmek için IPTAL MEGA WORLD S yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Hayır. Paketin ile verilen faydaların bir sonraki aya aktarılmaz.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak her ayın ilk günü yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. GNÇ Paketin olduğu sürece tüm GNÇ tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde dilediğin kadar alabilirsin.

Paket yenilenme tarihinde hattında yeterli kontörün yok ise, paketin otomatik olarak iptal olur. Kontör yükledikten sonra GNÇ Mega Paketlere tekrar başvurman gerekir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içerisinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet, paketin var iken Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin.

Hayır, transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 07.09.2023

Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”

Sim kart dahil tanışma seti olan faturasız paketler GNÇ Mega L, GNÇ Mega S, GNÇ Welcome ve GNÇ Mega World S paketleridir.

Satış noktalarından kullanıma hazır halde alınabilen tanışma seti bedeli paket ücreti + 20 TL'dir. Tanışma seti fiyatına SIM kart bedeli, Mobil Telsiz Ruhsat Ücreti ve ilk Mobil Telsiz Kullanım Ücreti de dahildir. Mobil Telsiz Ruhsat ve Kullanım Ücreti abone adına tahsil edilip Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurum’una ödenecek tutardır. Mobil Telsiz Ruhsat Ücreti ve İlk Mobil Telsiz Kullanım Ücretleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.