Paket KONUŞMA SMS İnternet Ücret

Gnçtrkcll 3 Aylık Paket

Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
450 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE YÖNÜNE
2.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
10 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ CEPTEN İNTERNET
Sınırsız LIFECELL WIFI 20MBIT
129 TL/3 AY 3 AYLIK ABONELIK
  • Paketiniz ile sunulan dakikalardan en fazla 90 dakikası ile Türkiye Türk Telekom ve Türkiye Vodafone yönlerine arama yapabilirsiniz.


  • Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
  • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Gnçtrkcll 3 Aylık Paket tanışma seti bedeli 85 TL'dir. Tanışma Seti bedeline 5TL'lik SIM kart ücreti ve 1 Nisan 2021 tarihi itibariyle güncellenen ücretlerle 3.96 TL Mobil Telsiz Ruhsat Ücreti ve 0,77 TL İlk Mobil Telsiz Kullanım Ücreti de dahildir. Mobil Telsiz Ruhsat ve Kullanım Ücreti abone adına tahsil edilip Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurum’una ödenecek tutardır.

  •  1 Kasım 2021 itibariyle paket yeni abone alımına kapatılacaktır.

Faturasız Gnçtrkcll 3 Aylık Paket ile 3 ay (90 gün) boyunca, tüm Gnçtrkcll'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin tam 10 GB internet, yurt içi ve Türkiye yönlerine olan aramalarında kullanabileceğin 450 dakika ve her yöne geçerli 2000 SMS alırsın.

Faturasız Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Gnçtrkcll Faturasız 3 Aylık Paket'e abone olmak ;

3 AY yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurunun hemen ardından, kontörlerin hattından düşüp paketin başlayacaktır.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

*123*146# ‘i tuşlayarak, paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

Yönlendirme yaptığında yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır. Faturasız 3 Aylık Paketin ile verilen faydaların kullanım süresi 3 aydır (90 gün). 3 ay (90 gün) sonrasına aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Faturasız 3 Aylık Paketini iptal etmek için IPTAL 3AY yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Paketinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar, hattında yeterli limitin olduğu sürece otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Gnçtrkcll Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde dilediğin kadar Faturasız 3 Aylık Paket alabilirsin.

Evet, Faturasız 3 Aylık Paketin var iken, faturasız, diğer Gnçtrkcll paketlerden de alabilirsin. Örnek: Aynı anda hem Faturasız 3 Aylık Paket hem de Faturasız Mega paketin olabilmektedir. Ve her ikisinin de aboneliği devam etmektedir.

Paket yenilenme tarihinde kontörün yok ise, Faturasız 3 Aylık Paketin otomatik olarak iptal olur. Kontör yükledikten sonra Faturasız 3 Aylık Paketi başlatmak için 3 AY yazıp 5555’e göndermen gerekmektedir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her 3 ayda bir hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Paket yenilenme tarihinde kontörün yok ise, paketin otomatik olarak iptal olacaktır. Kontör yükledikten sonra yeniden başvuru yapabilirsin.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Dakika, SMS ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Faturasız 3 Aylık Paketin var iken ek 4 GB İnternet Paketi alınabilmektedir.

Evet. Faturasız 3 Aylık Paketin var iken GNC Wi-Fi servisinden ücretsiz yararlanabilirsin.

Hayır. Devam etmemektedir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

 

İçerisinde hediye 25 kontör ve 3 Aylık Paket bulunan, satış noktalarından kullanıma hazır halde alabileceğin tanışma seti bedeli 129 TL'dir.

Tanışma Seti bedeli; 3 Aylık Paket + 10 TL sim kart bedelini içermektedir.

 

“Tanışma Seti paketini başlatmak için satın alınan kart üzerindeki paket başlatma kelimesini 1104’e SMS olarak göndermen gerekmektedir.”

Örnek: 3 AY --> 1104

 

 

Başlangıç Tarihi: 10.09.2016
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın