BiP Yurt Dışı Paketi

Turkcell’liler BiP ile yurt dışında ücretsiz konuşuyor, mesajlaşıyor

ÜCRETSİZ
BiP Yurt Dışı Paketi

BiP Yurt Dışı paketinden, BiP uygulamasını indirip aktivasyonunu tamamlamış faturalı ses hattı kullanan Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri yararlanabilirler.

100 MB'lık BiP internet paketini başlatmak için BIPBASLA yazıp 2477'ye göndermeniz yeterlidir. Paketiniz anında başlayıp, iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenecektir. 

Telefonunuzda BiP yüklü ise BIPBASLA yazıp 2477'ye mesaj atmanız BiP Yurt dışı paketini başlatmak için yeterlidir.
Cihazınızda BiP yüklü değilse, önce işletim sistemine göre Google Play Store veya Apple App Store'dan BiP uygulamasını indiriniz. Sonrasında uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan aktivasyon ekranına telefon numaranızı girerek, aktivasyon için gerekli SMS şifresini isteyiniz. Sonrasında SMS ile gelen kodu BiP uygulaması aktivasyon sayfasında girerek aktivasyonu tamamlayabilirsiniz.
Aktivasyon tamamlandığında BIPBASLA yazıp 2477'e mesaj atıp BiP Yurtdışı paketine sahip olabilirsiniz.

BiP Yurtdışı paketini kullanmak için hattınızın yurt dışı kullanıma açık olduğunu ve telefon ayarlarınızda yurt dışı internet kullanımı için kısıt olmadığı kontrol etmeniz gerekmektedir.

2477'ye KKTC sınırları içerisinde atılan SMS'ler ücretsizdir. KKTC dışında atılan SMS'ler ilgili ülke için belirlenmiş yurt dışı SMS tarifesinden ücretlendirilir.

BiP yurt dışı paketi için verilen 100 MB, BiP üzerinden kullanılan internet içindir. Bu interneti ister mesajlaşma, ister BiPten BiPe aramalarda, isterseniz de BiPten Her Yöne (Bip Out) aramalarda kullanabilirsiniz. Fakat BiP üzerinden yapılan her yöne aramalarda harcanan internet ücretsiz internet paketinden kullanılır iken, harcanan dakikalar paketiniz kapsamında sunulan BiP dakikaları var ise kullanımlar BiP dakika kotanızdan düşmektedir. Paketiniz kapsamında sunulan BiP dakikası yok ise aramalar standart tarifeden ücretlenir.

BiP Yurt dışı paketinin geçerli olduğu ülkeler : ABD, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbeycan, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Estonya, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Gana, Guney Kore, Hindistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsvec, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jameika, Japonya, Kanada, Katar, Kazakistan, Kırgıizistan, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malezya, Malta, Mısır, Moldova, Montenegro, Norveç, Özbekistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Serbia /Montenegro, Singapur, Sirbistan-Karadag, Slovakya, Slovenya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Ukrayna, Ürdün, Yunanistan.

BIPKALAN yazıp 2477'ye göndererek 100 MB'lık BiP internetinizden kalan kotanızı öğrenebilirsiniz.

Hattınıza yüklenen 100 MB'lık BiP internet 1 ay için geçerlidir ve kullanılmayan internet kotanız bir sonraki aya devredilemez.

BIPIPTAL yazıp 2477'ye göndererek iptal edebilirsiniz.

BiP yurt dışı paketi kapsamında hattınıza yüklenen 100 MB, sadece BiP uygulaması içerisindeki mesajlaşma, resim/video gönderme, sesli/görüntülü konuşmalar için geçerlidir. BiP uygulaması dışındaki internet kullanımlarınız yurt dışı paketiniz varsa bu paket kotasından yoksa startdard yurt dışı tarifesinden ücretlendirilir.

100MB'lık BiP yurt dışı kotasının %80'i ve %100'ü kullanıldığında SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır

100 MB'lık BiP kotası ortalamada 250 dk'lık konuşma süresinde denk gelmektedir. Bu süre yurt dışında kullandığınız şebekeye ve diğer BiP kullanımlarınıza göre değişiklik gösterecektir.

BaşlangıçTarihi: 29.06.2016
BitişTarihi:-
Bitiş Tarihi: Kampanya bitiş tarihi, kampanyadan yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecekti