Paket Ek Avantaj Ücret

Transit Servisi

YURT DIŞINDA ARAMA/ARANMA*
YURT DIŞINDA HER YÖNE MESAJLAŞMA
YURT DIŞINDA İNTERNET
15 TL/GÜN YURT DIŞI KULLANIMLARINIZ

Transit servisi ile Kuzey Kıbrıs’taki paketinizdeki internet, dakika ve mesajların tamamını ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 69 ülkede kullanabilirsiniz. 
Transit servisi her yurt dışı seyahatinizde, dakika, SMS ve ya internet kullanım yaptığınız zaman ya da yurt dışında arama aldığınız zaman otomatik devreye girer. Herhangi bir kullanımı yapmazsanız servisiniz aktif hale gelmez ve servis ücreti hattınıza yansımaz.
Servisiniz devreye girmesi ile hattınıza günlük servis ücreti yansır ve aktif paketiniz kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet faydalarını yurt dışında kullanmaya başlarsınız
Sadece kullanım yapmanız durumunda ücret yansır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. 

Transit servis Kuzey Kıbrıs’taki paketinizdeki internet, dakika ve mesajları, ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 69 ülkede kullanabileceğiniz servistir.

Transit servisi her yurt dışı seyahatinizde, dakika, SMS ve ya internet kullanımı yaptığınız zaman ya da yurt dışında arama aldığınız zaman otomatik devreye girer. Herhangi bir kullanımı yapmazsanız servisiniz aktif hale gelmez ve servis ücreti hattınıza yansımaz.

6 Nisan 2017 itibari ile paketlerin kendi özelliği gereği, yurt içi tarifelerinin yurt dışında da otomatik olarak (ek hiçbir işlem yapmadan) günlük ücret karşılığında kullanılabilme özelliği Bireysel ve Kurumsal Eko, Eko Ekstra, Gold Mini, Gold, Platinum, Midi, Maxi, Mega, Kamu 300, Kamu 500, PGM 300, PGM 500, life Midi, life Maxi, life Mega ve Bireysel Her Yöne 200, Her Yöne 400, Her Yöne 600, Her Yöne 800, Her Yöne 900, Her Yöne 1500 paket müşterileri için geçerli olacaktır.

Transit servisinden yararlanabilecek uygun paketiniz var ise ve hattınızda tanımlı Yurt Dışı Roaming Paketi, Akıllı Gezgin, TR Roaming İndirim Paketi ve Mega Roaming İndirim Paketi var ise Transit servisi otomatik devrede değildir TRANSIT servisi TRANSIT yazıp 6767’e SMS göndererek aktif hale getirebilirsiniz.

Transit servisinizin devreye girmesi ile paketiniz kapsamında sunulan dakikalar ile bulunduğunuz ülke yönüne, Türkiye ve KKTC yönüne arama yapabilirsiniz.

  • Tüm ülkelerden gelen aramalar da paket dakikalarınızdan düşecektir.
  • İnternet kullanımı yaptığınızda, kullanımlar paketiniz dâhilindeki internet kotasından düşecektir.
  • Aynı şekilde her yöne gönderdiğiniz SMS’ ler paketiniz dâhilindeki SMS faydasından düşecektir.
  • Kurumsal paketler ile sunulan kurum-içi dakikalar Transit servisi kapsamında dahil değildir.

Transit servisi ile paket faydalarınız her gün KKTC saatine göre 23.59’a kadar geçerlidir. Kullanım yapmanız ile Transit servisi her gün yenilenir.

TRANSIT KALAN yazıp 6767’e SMS göndererek paketiniz kapsamında yurt dışında kullanabileceğiniz kalan faydalarınızı öğrenebilirsiniz.

Servisi TRANSIT IPTAL yazıp 6767’ye SMS göndererek iptal edebilirsiniz. Servisi aktif kullanıyorsanız iptal talebiniz alınır ve bir sonraki gün servis yenilenmez. Aktif kullanımınız yok ise iptal talebiniz alınır ve yurt dışı seyahatinizde servis aktif olmaz.

Farklı bir yurt dışı paketiniz olmaması durumunda paketsiz yurt dışı kullanımlarınız yurt dışı kullanım tarifesinden ücretlendirilir. Yurt dışında kullanım ücretleri ile ilgili detaylı bilgi için kktcell.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

TRANSIT yazıp 6767’e SMS göndererek servisi yeniden aktif hale getirebilirsiniz.

ABD, Almanya, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Belarus, Belçika, Bosna, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Cezayir, Danimarka, Endonezya, Estonya, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Güney, Afrika Cumhuriyeti, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, Hırvatistan, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Jamaika, Japonya, Kanada, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Moğolistan, Moldova,Montenegro, Nepal, Norveç, Pakistan, Portekiz, Romanya, Rusya, Şili, Singapur, Slovakya, Slovenya, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Türkiye, Ukrayna, Ürdün, Yeni Zelanda, Yunanistan

Sayfayı kaydırın