Paket KONUŞMA İnternet Ücret

Aile Mega Paketi

Sınırsız PAKET İÇİ
2.000 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
Flex Internet -
20 GB TÜRKİYE VE YURT İÇİNDE GEÇERLİ İNTERNET
Sınırsız LIFECELL WIFI 8MBIT
249 TL/AY KONTRATLI ABONELİK

Flex İnternet Özelliği

  • Paketiniz kapsamında sunulan internet kotanızın dolması ile paketinizin flex özelliği ile 12,50 TL/100MB kademeli olarak 100 TL’ye kadar kullanım yapabilirsiniz.
  • Kullanımınızın 100 TL’ye gelmesi ile internet hızı 5Kbps’a indirilir.
  • Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz.
  • Flex internet özelliği hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Aile paketi ailenizle veya arkadaş gruplarınızla tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunulan paketlerimizdir. Aile paketleri ile sunulan avantajları ister sadece 1 kişi isterse de 5 kişi kendi arasında kullanabilmektedir.

Gruplara paylaştırılabilen Aile Paketleri hem çok avantajlı fiyatlara iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekte hem de dilediğiniz zaman paylaştığınız kotaları da ihtiyacınıza göre değiştirebilme imkanına sahip olduğunuz paketlerdir. Üstelik Aile Paketini kullanan aile veya arkadaş grupları aralarındaki konuşmalar ücretsiz!

Aile Paketleri yurt içi her yöne ve yurt dışına dakika, her yöne SMS, paket içi sınırsız konuşma ve internet faydalarını içeren paketlerimizdir.
Aile paketleri kapsamında;Grup içi dakika dâhilinde verilen sınırsız dakikalar yalnızca Aile paketindeki hatlar yönüne yapılacak aramalarda geçerli olacaktır. Yurt içi her yöne dakika faydası KKTC sınırları içerisinde Kuzey Kıbrıs Turkcell, diğer operatör ve yurt içi sabit hatlar yönüne yapacağınız kullanımlarda geçerlidir. 
Yurt dışı yönüne yapacağınız aramalar ise KKTC sınırlarıiçerisinde Turkiye ve uluslararası GSM ve sabit hatlar yönüne (Bölge 5,6 ve 7 hariç) yapacağınız kullanımlarda geçerlidir.
SMS faydaları KKTC sınırları içerinde Kuzey Kıbrıs Turkcell, diğer operatör ve yurt dışı yönüne yapılankullanımlarınızda geçerlidir.Internet faydası hem KKTC hem de Türkiye’de yapılan kullanımlarınızda geçerlidir.

Hattını Turkcell'e taşıyan bireysel müşteriler yararlanabilir.

Aile paketinde faydalanmak istediğiniz tüm hatlar adınıza kayıtlı değil ise diğer hat sahipleri ile birlikte Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerine başvuru yapmanız yeterlidir.

Paket Detayları:
Aile Paketleri birden fazla kişi tarafından paylaşılacağı durumda seçilen Aile Paketi için bir ilk kullanıcı seçilir ve paketi paylaşacak ek kullanıcılar da pakete dahil edilir.
Paketi paylaşan kişi sayısı ilk kullanıcı dahil olmak üzere en fazla 5 kişi olabilir.
Paketin içerisindeki tüm faydalar kişilerin isteğine göre belirli kotalarca paylaştırılabilir. Bu kotalar dakika için 50 DK. ve katları, internet için 0,25GB ve katları, SMS için ise 100SMS ve katları olarak kişilere paylaştırılabilir.
Paylaşılan faydaları ilk kullanıcı değiştirebilme hakkına sahiptir.
Paketin kullanımı başladıktan sonra kullanıcılar arasında farklı bir paylaşım yapılmak istenirse ilk kullanıcı çağrı merkezi aracılığıyla kotaları değiştirebilir.
Değiştirilen yeni kotalar ilk fatura döneminde devreye girer ve kişiler yeni kotalarıyla kullanıma devam edebilir.

Aile paketleri kapsamında Turkcell Wi-Fi servisi sunulmaktadır. WiFi servisinden faydalanabilmek için telefonunuzdan WiFi servisini aktif edip WiFi şebekeler listesinden Turkcell WiFi şebekesini seçmeniz gerekmektedir. Ekrana gelecek ara yüze isim soy isim, 10 haneli telefon numaranızı yazıp son kullanıcı sözleşmesini onaylayarak gönder tuşuna basmanız gerekmektedir. WiFi hizmetinden yararlanmak için, kısa mesaj olarak size gönderilecek 4 haneli şifreyi ara yüze 5 dakika içerisinde giriş yapmanız gerekmektedir. Turkcell WiFi hizmeti ile 8Mbit’e kadar yüksek hız sunulmaktadır. Turkcell WiFi hizmetinin geçerli olduğu noktalar için kktcell.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. Bu bilgilendirme paketin tüm kullanıcılarına yapılır.

Paket iptal, kalan sorgulama SMS’leri ücretsizdir.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Başvurunuz işleme alındıktan sonra paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Güncel tarifeniz Giriş Paketli Standart tarife ise paketiniz hemen başlar. Eğer Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterisi değilseniz numara taşıma işlemi sırasında Aile paketine başvurunuz alınır ve numara taşıma işleminizin gerçekleşmesiyle paketiniz hemen başlar.

AILE KALAN yazıp 8780’a göndererek
Cep Hesabım uygulamasından
kktcell.com dan giriş yapıp hesabım içerisindeki kalan kullanımlarım

bölümünden öğrenebilirsiniz.

Paket harici veya paket aşımlarınızda dakika ve SMS kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart Tarife’den ücretlendirilir. 

Hayır ek sabit ücret alınmamaktadır.

12 aylık kontrat döneminiz varken SMS ile kontratlı lifecell paketleri, İnternet Bol Paketler, Flexi Paketler ve Platinum paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Numara değişikliği yapmanız durumda fayda ve paketiniz devam eder, hattınız kontrat süresince başka birine devredilemez, ödenmemiş 2 fatura sonrası paketiniz Giriş Tarifesi olarak değişir ve hattınıza cayma bedeli yansır.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz Giriş Paketi olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar paket faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz aktif paketinizin güncel yıllık abonelik fiyatı üzerinden yenilenir.

Yönlendirme yapmanız durumunda yönlendirme dakikaları paket dakikaları kapsamında geçerli olur.

12 aylık kontrat döneminiz süresince taahhütlü paketler arasında geçiş yapabilirsiniz. Eğer Aile paketinin ek kullanıcısıysanız ve taahhütlü başka bir pakete geçiş yapmak için talebiniz bulunuyorsa, bir sonraki fatura döneminde talep ettiğiniz taahhütlü paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aile paketi kapsamında ek kullanıcı olarak size ayrılan kullanım kotaları paketten çıkmanızdan ötürü ilk fatura döneminde ilk kullanıcının kotasına otomatik olarak aktarılacaktır.

Paket Başlangıç Tarihi: 22.01.2018
Bitiş Tarihi: 18.12.2019

Aile Paketlerini en az bir en çok beş kişi kullanabilmektedir.

12 aylık kontrat süreniz dolmadan SMS ile iptal talebi yapılmamaktadır. Kontrat süresi bitmeden iptal talebi sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerinden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda erken iptal bedeli yansır.

12 aylık kontrat döneminiz süresince taahhütlü paketler arasında geçiş yapabilirsiniz. Eğer Aile paketinin ilk kullanıcısıysanız ve taahhütlü başka bir pakete geçiş yapmak için talebiniz bulunuyorsa, bir sonraki fatura döneminde talep ettiğiniz taahhütlü paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paketinizde ek kullanıcı veya kullanıcılar bulunması durumunda ilk kullanıcı olarak Aile paketinden farklı bir tarifeye geçtiğinizden dolayı, ek kullanıcıların başka bir taahhütlü tarifeye talebi bulunmaması durumunda Aile tarifesinden çıkar ve Giriş Tarifesinden kullanım yapmaya başlarlar.

Paket ve kampanyalara ait taahütlere ulaşmak için tıklayınız.

Sayfayı kaydırın