Facebook'tan kopmak istemeyenler!

Şimdi Facebook’ta dilediğince resim ve video yükle, doyasıya gez! Üstelik cepten internet paketine ek al Facebook kullanımların internet paketinden düşmesin!

 

 

Mevcut internet paketinizden harcamadan sadece Facebook'ta fotoğraf ve video yüklemek, durum güncellemesi yapmak, Facebook üzerinden paylaşılan videoları izlemek ve mesajlaşmak istiyorsanız Facebook 5GB paketi ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler Facebook 5GB Paketi'ne dahil değildir.

Facebook Paketi'ne abone olmak için;
FACE yazıp 1111'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
1111 Cepten İnternet Dünyası Sesli Yanıt Sistemi'den 
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden
başvurabilirsiniz.

Mesaj gönderdikten sonra paketinizin başladığında dair onay SMS'i geldikten sonra Facebook Paketi'ni kullanmaya başlayabilirsiniz.

Facebook'ta yer alan içeriklere/videolara Facebook Paketi'niz kapsamında ek bir ücret ödemeden erişebilirsiniz. Diğer sitelerde (örneğin; youtube, candycrush) yer alan video veya diğer içerikler ise paket kapsamında olmadığı için ücretlendirilir. Bu tip kullanımlar internet paketiniz varsa paketinizden düşer.

Facebook'a fotoğraf/video yükleme ve indirme bu pakete dahildir. Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, abonenin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Mevcut internet paketinizle birlikte Facebook Paketi de alabilirsiniz. Böyle bir durumda Facebook kullanımlarınız öncelikli olarak Facebook paketinizden düşer.

Facebook Paketiniz sadece yurt içinde, Kuzey Kıbrıs Turkcell kapsama alanında kullanabilirsiniz.

Facebook Paketi'ni iptal etmek için FACE IPTAL yazıp 1111'e ücretsiz kısa mesaj göndererek iptal ettirebilirsiniz.

İptal talebi yapıldığında paket süresi sonunda sonlanacak (yenilenmeyecek) ve paket faydası paket süresi sonuna kadar devam edecektir.

Evet paketiniz her yenilendiğinde mesaj gönderilmektedir.

Facebook Paketi'yle cepten 31 gün boyunca Facebook sitesine ek bir ücret ödemeden erişebilirsiniz.
Facebook paketiniz aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece devam eder.
Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışındaki sayfalara bağlanan uygulama, oyun ve içerikler pakete dahil olmaz.
İnternet erişim noktası, 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil internet (internet.kktcell) erişim noktaları üzerinden yapılan bağlantılar pakete dahil olmaz. Opera mini ve farklı browserlarda paket dışı kullanım gerçekleşebilir.
İnternet paketlerinizi sadece yurt içinde, Kuzey Kıbrıs Turkcell kapsama alanında kullanabilirsiniz. Yurt dışında kullandığınız veri, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Facebook Paketi'nden eğer telefonunuz 3G destekli ise Turkcell 3G hızında, telefonunuz 3G uyumlu değilse, 2G/EDGE hızında faydalanabilirsiniz.
 KKTCELL , kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. 
Aynı anda, sadece 1 tane aktif Facebook Paketiniz olabilir.

Paketiniz ile sunulan ana internet kotasının bitmesi ile internetiniz flex özelliği ile esneyerek devam eder. Flex özelliği hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Facebook 5GB paketinden kalan kullanımı DURUM yazıp 1111'e SMS göndererek öğrenebilirisiniz.

Paket Başlangıç Tarihi: 01.12.2013
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Sayfayı kaydırın