HAFTALIK 1 GB

Tarife ve Paketinize ek Haftalık 1GB cepten internet paketi alın, internetsiz kalmayın!

Faturalı Bireysel ve Kurumsal, Lifecell (Maxi, Mega , Midi) , Platinum, Hepsi Bir Arada , Hepsi Bir Arada Dönüşen, Kamu, Polis, Hepsi Bir Arada Ekonomik, Hepsi Bir Arada Gold Paket ve tarifelerindeki aylık ve kontratlı müşterilerimiz ve Gnçtrkcll tarifesinde olup Mega, Mega Dakikacı, Mega İnternetçi, Mega Orta, Bitmeyen, GNÇ Sosyal S, GNÇ Sosyal M, GNÇ Sosyal L, GNÇ Sosyal XL, 3 Aylık ve Büyük paket ile Asker tarifesinde olup Asker EKO, Asker Büyük ve Asker Mega paketlerinde olan, Cepten aylık 500MB,1GB,2GB, 4GB, 10GB, 15GB ile yıllık 4GB, 10GB, 20GB ve 30GB paketlerini kullanan müşterilerimiz paket ve tarifelerine ek haftalık 1GB cepten internet paketi alarak internetsiz kalmıyorlar...


Haftalık 1GB paketini başlatmak için;

 HAFTALIK 1 yazıp 1111’e göndererek, 
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerinden
533 Sesli yanıt sisteminden ve Çağrı Merkezi'nden başvurarak paketi başlatabilirsiniz.

Onay SMS'i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

DURUM yazıp 1111'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

İnternet kullanımınızda indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinizden düşer. Paket aşımınızda da yine indirilen ve yüklenen veriler, paket aşım ücreti üzerinden hesaplanır.

Haftalık 1GB internet paketi 7 gün geçerlidir. Tekil paket olduğundan otomatik olarak yenilenmez.

Cepten internet paketinizi hem yurt içinde hem de Türkiye'de kullanabilirsiniz. Kullanımlarınız paketinizden düşecektir.

Türkiye de geçerli internet tarifesi üzerinden ücret yansır.

Numara değişikliği yapmanız durumunda paketinizi kullanmaya devam edersiniz. Diğer durumlarda paketiniz iptal olur

Tekil paket olduğundan iptal edilemez.

Faturalı Bireysel ve Kurumsal, Lifecell (Midi , Maxi, Mega ), Platinum, Hepsi Bir Arada , Hepsi Bir Arada Dönüşen, Kamu, Polis, Hepsi Bir Arada Ekonomik, Hepsi Bir Arada Gold Paket ve tarifelerindeki aylık ve kontratlı müşterilerimiz ve Gnçtrkcll tarifesinde olup Mega, Mega Dakikacı, Mega İnternetçi, Mega Orta, Bitmeyen, GNÇ Sosyal S, GNÇ Sosyal M, GNÇ Sosyal L, GNÇ Sosyal XL, 3 Aylık ve Büyük paket ile Asker tarifesinde olup Asker EKO, Asker Büyük ve Asker Mega paketlerinde olan müşterilerimiz tarifelerine ek olarak yararlanabilirler.

Ayrıca Cepten internet paketi kullanan müşterilerimiz, cepten internet paketlerine ek olarak Haftalık 1 GB paketinden de yararlanabilirler. 

Paketiniz ile sunulan ana internet kotasının bitmesi ile internetiniz flex özelliği ile esneyerek devam eder. Flex özelliği hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Paket Başlangıç Tarihi: 01.12.2016
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Sayfayı kaydırın