Paket Konuşma SMS İnternet Ücret

Flexi 6GB Paketi

600 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE HER YÖNE
600 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
6 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ
Sınırsız LIFECELL WIFI 8MBIT
169 TL/AY YILLIK ABONELİK 209 TL/AY AYLIK ABONELİK
Flexi 6GB paketi 24.05.2018 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapatılacaktır. Paketlerden hali hazırda faydalanan aboneler için herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Avantajlarınız:

1. Akıllı Aşım Paketi: Paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz.
2. Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
3. Akıllı Yurt Dışı Paketi: Yurtdışında avantajlı kullanım ayrıcalığından faydalanabilirsiniz

12 ay pakette kalma sözü veren müşterilerimize sabit fiyat garantisi ile sunulmaktadır.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Flexi paketler yurt içi her yöne ve Türkiye yönüne dakika, her yöne SMS, ve internet faydalarını içeren paketlerimizdir. Ayrıca FLEXI paketinizdeki dakika faydanızı internete, internet faydanızı dakikaya dönüştürebilirsiniz.

Flexi Paketlerden bireysel faturalı hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Yıllık aboneliklerde kontrat süreniz boyunca paket ücretinde değişiklik olmayacaktır.

Flexi 6GB Paket'e abone olmak ;

FLEXI 6 yazıp 8780'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

FLEXI paketinizdeki dakika faydanızı internete, internet faydanızı dakikaya dönüştürebilirsiniz. DAKIKA EKLE yazıp 8780'e göndererek, paket faydalarından 1GB interneti 50 dakikaya veya INTERNET EKLE yazıp 8780'e göndererek, paket faydalarından 50 dakikayı 1GB internete dönüştürebilirsiniz.

Fayda dönüştürme işleminden yararlanabilme sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur, yeterli paket faydanız olması durumunda dilediğiniz kadar dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

KKTC sınırları içerisinde gönderilen başvuru SMS'i ücretsizdir. Yurt dışında iken gönderilen başvuru SMS'leri 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilir. Paket iptal, kalan sorgulama SMS'leri ücretsizdir.

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Güncel tarifeniz Giriş Paketli ise Flexi paketiniz anında başlar.

Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

  • FLEXI KALAN yazıp 8780'e SMS gönderebilirsiniz.
  • kktcell.com dan giriş yapıp hesabım içerisindeki kalan kullanımlarım
    bölümünden öğrenebilirsiniz.

Yönlendirme yapmanız durumunda yönlendirme dakikaları paket dakikaları kapsamında geçerli olur.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Flexi Flexi paketler ile hattınıza sabit ücret yansıtılmamaktadır.paketler ile hattınıza sabit ücret yansıtılmamaktadır.

12 aylık kontrat döneminiz süresince Flexi paketleri ve İnterneti Bol Paketler arasında geçiş yapabilirsiniz. Kontrat sürenizin son ayında ise tüm kanallardan farklı paket talebi yapabilir, dilerseniz kontratınızı yenileyerek paketinizin devamını sağlayabilirsiniz.

Paket harici veya paket aşımlarınızda kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart tarifeden ücretlendirilir. Paket harici internet kullanımlarınız ise ek paketiniz olmaması durumunda 9TL/100MB ve 99 TL'yi aşan kullanımlarınız 1GB/10TL olarak ücretlendirilir.

Numara değişikliği yapmanız durumda fayda ve paketiniz devam eder, hattınız kontrat süresince başka birine devredilemez, ödenmemiş 2 fatura sonrası paketiniz Giriş Tarifesi olarak değişir ve hattınıza cayma bedeli yansır.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz "Giriş Paketli Standart tarife" olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar Flexi faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Taahhüt sürenizin son ayında farklı paket talebi ya da iptal işlemi yapmamanız durumunda, taahhüttünüz aktif paketinizin güncel yıllık abonelik fiyatı üzerinden yenilenir.

12 aylık kontrat süreniz dolmadan SMS ile iptal talebi yapılamaaktadır. Kontrat süresi bitmeden iptal talebi sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerinden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda erken iptal bedeli yansır.

Flexi Paket Başlangıç Tarihi: 07.06.2016
Bitiş Tarihi: 24.05.2018
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Sayfayı kaydırın