Paket KONUŞMA SMS İnternet Ücret

GNÇ Full Paket

100 DK YURT İÇİ YURT DIŞI YÖNÜNE (3. BÖLGE HARİÇ)
Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
30 DK 3. BÖLGE YÖNÜNE
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE 10.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
6 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ CEPTEN İNTERNET
Sınırsız LIFECELL WIFI 4MBIT
2 GB WHATSAPP'TA GEÇERLİ İNTERNET
135 TL/AY AYLIK ABONELIK
  • Paketiniz ile sunulan dakikalardan en fazla 90 dakikası ile Türkiye Türk Telekom ve Türkiye Vodafone yönlerine arama yapabilirsiniz.
  • Paket kapsamındaki internet kotanızın dolması durumunda, paketinizin flex özelliği ile 12,50 TL/100MB kademeli olarak 100 TL’ye kadar kullanım yapabilirsiniz. 100 TL’ye ulaştığınızda kullanımlarınız ücretsiz olarak 5 kbps hızına düşürülerek devam eder.

*Paket kapsamında sunulan ücretsiz Fizy muzik eglence paketinden hala yararlanmadıysan, 9 aralık 2021 23:59'a kadar GNC FIZYBOX yazip 3030'a SMS gonderip 30 gun boyunca ucretsiz kullanabilirsin. 10 aralık 2021 itibariyle Fizy muzik paketinden FIZY yazip 3030'a SMS gondererek aylık sadece 17,99TL'ye faydalanabilirsin.

  • Paket kapsamında sunulan 30 dakika yurt içi ve yurt dışı her yöne, 100 dakika ise yurt içi ve bölge 3 harici yurt dışı her yöne geçerlidir. Bölge bilgisi için tıklayınız.
  • Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
  • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
  • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • 1 kasım 2021 tarihi itibariyle paket fiyatı 135TL olarak devam edecektir.

Faturalı Gnçtrkcll Bitmeyen Mega Paket ile tüm Gnçtrkcll'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin 6 GB internet, 2GB Whatsapp kotası, 3. bölge hariç yurt içi ve yurt dışı her yöne aramalarında kullanabileceğin 100 dakika, yurt içi ve yurt dışı her yöne aramalarında kullanabileceğin 30 dakika ve her yöne geçerli 1000 SMS alırsın.

Bunlara ek olarak paketinle birlikte Fizy (5 GB) uygulaması için de ek internet kotasını FIZY BOX yazıp 3030'a SMS göndererek aktifleyerek kullanabilirsin. 

*Faturalı Bitmeyen Mega Paket dahili 5GB internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.


Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

GNÇ Full Paket'e abone olmak için ;

FULL yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

KALAN FULLyazıp 5555’e SMS göndererek, paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.
kktcell.com da yer alan hesabım içerisinde kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsin.

GNÇ FULL paketini iptal etmek için IPTAL FULL yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurunun hemen ardından paketin başlayacaktır.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Yönlendirme yaptığında yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Paketinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Gnçtrkcll Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde bir (1) kez Faturalı Bitmeyen Mega Paket alabilirsin.

Farklı bir GNÇ faturalı pakete geçmek istemen durumunda, talebin alınarak, aktif paketinin geçerlilik süresi bittikten sonra bir sonraki ayın ilk gününde talep ettiğin paket devreye girer. Eski paketin bu durumda tekrardan yenilenmez.

Paketinin devam edebilmesi ve paketsiz kullanım ücretinin hattına yansımaması için paketini limite takılmadan yenileyrek kullanımına devam etmeni sağlarız. 

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içerisinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Ek 4 GB İnternet Paketi alınabilmektedir.

Evet, Lifecell Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin.

Evet, Artı Bakiyeli Faturalı Hatlar GNÇ Full paketten faydalanabilmektedir.


Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 01.07.2020
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın