Paket KONUŞMA SMS İnternet Ücret

Gnçtrkcll 3 Aylık Paket

450 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE HER YÖNE
Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
10.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
Sınırsız LIFECELL WIFI 4MBIT
10 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ CEPTEN İNTERNET
129 TL/3 AY 3 AYLIK ABONELIK

Avantajlarınız

1. Gnçtrkcll Ek 60 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 60 DK sadece 15 TL
2. Gnçtrkcll Ek 120 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 120 DK sadece 29 TL
3. Gnçtrkcll 4GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 44 TL
4. Gnçtrkcll 1GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 31 TL
5. Gnçtrkcll 10GBPlus Paketi : Gnçtrkcll Paketlilere 1 ay boyunca 10 GB Plus bilgisayardan internet sadece 89 TL (10 GB Plus paket için Turkcell İletişim Merkezleri’ne bekliyoruz.) 
6. Lifecell WiFi: En sevdiğiniz mekanlarda sizinle!

Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

 

Faturalı Gnçtrkcll 3 Aylık Paket ile 3 ay (90 gün) boyunca, tüm Gnçtrkcll'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin tam 10 GB internet, yurt içi ve Türkiye yönlerine olan aramalarında kullanabileceğin 450 dakika ve her yöne geçerli 10000 SMS alırsın.

Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Gnçtrkcll 3 Aylık Paket'e abone olmak ;

3 AY yazıp 1101'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurusunun hemen ardından, paketinizin başlangıcı ile ilgili bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

KALAN 3 AY yazıp 1101’e SMS göndererek, paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.
kktcell.com da yer alan hesabım içerisinde kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsin.

Yönlendirme yaptığında yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır. Faturalı 3 Aylık Paketin ile verilen faydaların kullanım süresi 3 aydır (90 gün). 3 ay (90 gün) sonrasına aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Faturalı 3 Aylık Paketini iptal etmek için IPTAL 3 AY yazıp 1101’e SMS gönderebilirsin.

Paketinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar, hattında yeterli limitin olduğu sürece otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

1 ay içerisinde 1 kez Faturalı 3 Aylık Paket alabilirsin.

Evet, Faturalı 3 Aylık Paketin var iken, faturalı, diğer Gnçtrkcll paketlerden de alabilirsin. Örnek: Aynı anda hem Faturalı 3 Aylık Paket hem de Faturalı Mega paketin olabilmektedir. Ve her ikisinin de aboneliği devam etmektedir.

Paket yenilenme tarihinde hattında yeterli limitin yok ise, Faturalı 3 Aylık Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra Faturalı 3 Aylık Paketi başlatmak için 3 AY yazıp 1101’e göndermen gerekmektedir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

 

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her 3 ayda bir hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin yok ise, paketin otomatik olarak iptal olacaktır. Limit artışı yaptırdıktan sonra yeniden başvuru yapabilirsin.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Dakika, SMS ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Faturalı 3 Aylık Paketin var iken ek 4 GB İnternet Paketi alınabilmektedir.

Evet. Faturalı 3 Aylık Paketin var iken GNC Wi-Fi servisinden ücretsiz yararlanabilirsin.

Evet, Artı Bakiyeli Faturalı Hatlar Faturalı 3 Aylık Paketten yararlanabilmektedir.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

 

Başlangıç Tarihi: 10.09.2016
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”

Sayfayı kaydırın