Gnçtrkcll Faturalıya Geçiş Kampanyası

Faturasız hattını faturalı hatta çeviren gençlere ek 100 dakika ve 2 GB internet hediye !

Gnçtrkcll Faturalıya Geçiş Kampanyası

Faturasız hattını faturalı hatta çevirip Gnçtrkcll Mega, Bitmeyen Mega, Mega Internetci, Mega Dakikakci, Mega Orta, Bitmeyen Süper ve 3 Aylık paketlerinden birini tercih eden abonelere 6 ay boyunca ek yurt içi her yöne 100 dakika veya yurt içi ve Türkiye'de geçerli 2 GB internet hediye edilmektedir.

Faturasız hattını faturalıya taşıyan ve Gnçtrkcll Mega, Bitmeyen Mega, Bitmeyen Süper, Mega Dakikacı, Mega İnternetçi, Mega Orta ve Gnçtrkcll 3 Aylık paketlerinden birini tercih eden müşterilere hediye olarak dilediği zaman kullanabileceği toplam 6 adet ücretsiz ek internet veya ek dakika paketi hakkının verildiği kampanyadır.

Kampanya kapsamında kazanılan 6 adet hediye ek paket hakkı ile zaman sınırlaması olmadan yurtiçi ve Türkiye her yöne ek 100 dakika paketi veya yurtiçi ve Türkiye sınırları içerisinde geçerli ek 2GB interneti ücretsiz olarak başlatabilirsin.

Yurtiçi ve Türkiye her yöne ek 100 dakika paketini başlatmak için DAKIKA yazıp 2201 kısa mesaj (SMS) gönderebilirsin.

Yurtiçi ve Türkiye sınırları içerisinde geçerli ek 2 GB internet paketini başlatmak için de INTERNET yazıp 2201’e kısa mesaj gönderebilirsin.

Faturalı hatta geçip Gnçtrkcll Mega, Bitmyen Mega, Bitmeyen Süper, Mega Dakikacı, Mega İnternetçi, Mega Orta veya Gnçtrkcll 3 Aylık paketlerinden birini hattına başlattıktan sonra 2201 kısa numarasına yapacağın hediye ek paket başvurusu sonrası ek paketin anında başlayacaktır.

Bir ay içerisinde sadece bir adet hediye ek paket başlatılabilirsin.

İhtiyacına göre her ay hediye paketler arasında değişiklik yapıp ek dakika veya ek internet paketi başlatabilirsin.

Hediye ek dakika paketinden kalanı öğrenmek için DAKIKAKALAN yazıp 2201’e kısa mesaj göndererek öğrenebilirsin.

Hediye ek internet paketinden kalanı öğrenmek için INTERNETKALAN yazıp 2201’e kısa mesaj göndererek öğrenebilirsin.

Kazandığın aylık dakika ve internet faydası 31 gün boyunca geçerlidir. Kazanılan faydalar kullanılmaması halinde bir sonraki aya devredilmez.

Gnçtrkcll Mega, Bitmeyen Mega , Bitmeyen Süper, Mega Dakikacı, Mega İnternetçi, Mega Orta ve Gnçtrkcll 3 Aylık Paketleri dışında farklı bir paket ile değiştirmen durumunda kazanmış olduğun hediye ek paket haklarını kaybedersin.

Başlangıç Tarihi: 04.11.2016
Bitiş Tarihi: -

 

Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir

Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Sayfayı kaydırın