Paket KONUŞMA SMS İnternet Ücret

Gnçtrkcll Mega İnternetçi Paket

Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
100 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
Sınırsız LIFECELL WIFI 4MBIT
6 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ CEPTEN İNTERNET
75 TL/AY AYLIK ABONELİK

Avantajlarınız

1. Gnçtrkcll Ek 60 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 60 DK sadece 15 TL
2. Gnçtrkcll Ek 120 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 120 DK sadece 29 TL
3. Gnçtrkcll 4GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 44 TL
4. Gnçtrkcll 1GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 31 TL
5. Gnçtrkcll 10GBPlus Paketi : Gnçtrkcll Paketlilere 1 ay boyunca 10 GB Plus bilgisayardan internet sadece 89 TL (10 GB Plus paket için Turkcell İletişim Merkezleri’ne bekliyoruz.) 
6. Lifecell WiFi: En sevdiğiniz mekanlarda sizinle!

Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
Paketin ön ödemeli faturalı hatlarla alınan versiyonunun fiyatı, normal paket fiyatının 10TL üzerindedir.
Paket ücretleri 01.06.2020 tarihinden itibaren 75TL olarak güncellenmiştir.
• 01.07.2020 tarihinden itibaren başlayan paketlerde Kamerun, Zimbabve, Kongo ve Gambiya yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere yapılan aramalar standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.


Faturalı Gnçtrkcll Mega İnternetçi Paket ile tüm Gnçtrkcll'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin 6 GB internet , yurt içi ve yurt dışı her yöne kullanabileceğin 100 dakika ve Her yöne 1000 SMS alırsın.

• 01.07.2020 tarihinden itibaren başlayan paketlerde Kamerun, Zimbabve, Kongo ve Gambiya yönüne aramalar paket kapsamı dakikalara dahil olmayacaktır. Bu yönlere yapılan aramalar standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Gnçtrkcll Mega İnternetçi Paket'e abone olmak ;

MEGA INTERNETCI yazıp 1101'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurunun hemen ardından paketin başlayacaktır. 

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

KALAN INTERNETCI yazıp 1101’e göndererek paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

kktcell.com da yer alan hesabım içerisinde kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsin.

Yönlendirme yaptığında yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer. 

Hayır. Bir sonraki aya aktarılmaz. 

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Mega İnternetçi Paketini iptal etmek için IPTAL INTERNETCI yazıp 1101’e SMS gönderebilirsin. 

Paketindeki konuşma dakikalarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahili sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin. 

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde bir kez Mega İnternetçi Paket alabilirsin.

Aktif herhangi bir Gnctrkcll Paketin var iken bir diğer pakete geçmek istemen durumunda, talebin alınarak, aktif paketinin geçerlilik süresi bittikten sonra yeni talep ettiğin paket devreye girer. Eski paketin bu durumda tekrardan yenilenmez.

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin yok ise, Mega İnternetçi Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra Mega İnternetçi Paketi başlatmak için MEGA INTERNETCI yazıp 1101’e göndermen gerekmektedir. 

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir. 

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir. 

Hayır. Paket dahilinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma faydaların sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir. 

Evet. Mega İnternetçi Paketin var iken ek 4 GB internet paket, ek Her Yöne 60 veya 120 dakika paketlerinden alabilirsin.

Evet. Mega İnternetçi Paketin var iken GNC Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin.

Evet, Artı Bakiyeli Faturalı Hatlar Mega İnternetçi Paketten yararlanabilmektedir. 

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 01.09.2016
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”

Sayfayı kaydırın