Paket Konuşma SMS İnternet Ücret

Gnçtrkcll Park Özellikli Bitmeyen Mega Paket

200 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL’LİLERLE
10.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
6 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ CEPTEN İNTERNET
59 TL/AY KONTRATLI ABONELİK


 

Avantajlarınız

1. Gnçtrkcll Ek 60 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 60 DK sadece 15 TL
2. Gnçtrkcll Ek 120 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 120 DK sadece 29 TL
3. Gnçtrkcll 4GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 44 TL
4. Gnçtrkcll 1GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 20 TL
5. Gnçtrkcll 10GBPlus Paketi : Gnçtrkcll Paketlilere 1 ay boyunca 10 GB Plus bilgisayardan internet sadece 74 TL (10 GB Plus paket için Turkcell İletişim Merkezleri’ne bekliyoruz.) 
6. Lifecell WiFi: En sevdiğiniz mekanlarda sizinle!

Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
Faturalı ve Faturasız Bitmeyen Paketler dahilinde bulunan internet kotası dolduğunda interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.
Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyadan Faturalı Gnçtrkcll tarifeli aboneler yararlanabilirler.

Gnçtrkcll Park Özellikli Kontratlı Bitmeyen Mega Paket'e abone olmak için ;

YILLIK BITMEYEN MEGA yazıp 1108'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gnçtrkcll Kontratlı Bitmeyen Mega Paket içerisinde, 200 Yurt içi ve yurt dışı her yöne dakika , 10.000 her yöne SMS ve Bitmeyen 6 GB interneti aylık 59 TL’ye alabilirsin.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Aktif başka bir Gnçtrkcll paketin olmaması durumunda, başvurunun hemen ardından paketin başlayacaktır. (Paket başlangıç tarihi 1 Haziran 2017’dir). 

Evet. Hem paketin ile sunulan faydaların yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

Paketinden kalanı öğrenmek için KALAN YILLIK MEGA yazıp 1108'e göndererek paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

Hayır. Paketin ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır (31 gün). Bir sonraki aya aktarılmaz. 

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Gnçtrkcll Park özellikli Kontratlı Bitmeyen Mega Paket, kontrat süresi içerisinde iken iptal edilememektedir. İptal edilmesi durumunda cayma* bedeli yansıtılmaktadır.

*Cayma bedeli, kontrat ile sunulan fazladan 2 GB’lık faydayı kullandığın ay bedeli kadar hesaplanmaktadır.

Evet, paketin sen iptal edene kadar, yeterli limitin olduğu sürece otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin bulunmadığına dair uyarı alırsın, aynı gün içerisinde limitini arttırarak pakete yeniden başvuru yapabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra, kontrattan cayma talebin ardına; faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dâhilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı dönem içerisinde sadece bir tane kontratlı paket alabilirsin.

Hayır. Faturalı Gnçtrkcll paketlerinin tümünde; aynı ay içerisinde sadece 1 adet Gnçtrkcll paketi aboneliğin olabilir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dâhilinde bulunan dakika faydası sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. (Yurt dışı ve Türkiye’deki kullanımların yurt dışı paketsiz kullanım tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)

Hayır. Paket abonelikli paket olduğundan sen iptal edene kadar kontrat süresinin sonuna kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Gnçtrkcll Bitmeyen Mega Paket’te kalma sözü verdikten sonra, dilediğinde 4 aylık bir süre paketini ücretsiz olarak park etme hakkı kazanırsın.

Kontratlı pakette iken; PARK yazıp 1108’e gönderip paketini ücretsiz park edersin.

Dilediğinde de BASLAT yazıp 1108’e gondererek paketini park ettiğin yerden alıp kullanmaya devam edersin.

Park Özellikli Kontratlı Bitmeyen Mega Paket’ini kontrat süresi boyunca maksimum 4 ay park edebilirsin.

Part ettiğin aylar ayrı ayrı dilediğin 4 ay olabilir, ardışık 4 ay da olabilir.

4 ayın sonunda paketiniz otomatik olarak yenilenir. 

Gnçtrkcll Park Özellikli Kontratlı Bitmeyen Mega Paket başvurnun hemen ardından, paketini PARK etme talebinde bulunabilirsin. 1 tam fatura ödemeyi beklemene gerek yoktur. Hemen tatile çıkman gerekiyorsa, park et paketini, tatilde düşünmene gerek kalmasın.

Hayır, PARK etmek için ek hiçbir ücret ödemene gerek yoktur. 

* Park özellikli Gnçtrkcll Kontratlı Bitmeyen Mega Paket kurgusu 1 Haziran 2017 itibari ile aktif olacaktır.

Park Özellikli Kontratlı Bitmeyen Mega Pakette isen, Gnç Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin. 

Paketin park halinde iken Gnç Wi-Fi servisinden yararlanamazsın.

Başka bir cihaz taahhütüm var ise, Park Özellikli Kontratlı Bitmeyen Mega Paketten yararlanabilirsin. 

Başlangıç Tarihi: 31.07.2017
Bitiş Tarihi: -

Sayfayı kaydırın