Paket Konuşma SMS İnternet Ücret

İnterneti Bol Maxi Paket

500 DK YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
500 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
3 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ
Sınırsız TURKCELL WIFI
99 TL YILLIK ABONELİK 139 TL/AY AYLIK ABONELİK

Sabit fiyat garantili İnterneti Bol Maxi Paket ile 12 aylık abeonlikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.

DETAYLI BİLGİ:

Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.

Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

 Bölge 5,6,7'de bulunan yurt dışı ülkelerinin aranması için paket dakikalarının en fazla 100 dakikası kullanılabilmektedir. 

Avantajlarınız:

1. Akıllı Aşım Paketi: Paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz.
2. Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
3. Akıllı Yurt Dışı Paketi: Yurtdışında avantajlı kullanım ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
4. Faturalıya Hoşgeldin Kampanyası: Yeni faturalı abone iseniz bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

İnterneti Bol Paketler yurt içi her yöne ve yurt dışına dakika, her yöne SMS ve internet faydalarını içeren paketlerimizdir.

İnterneti Bol Paketlerden bireysel faturalı hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Yıllık abonelik:
MAXI Paket için: MAXI YIL -> 8780'e SMS gönderebilirsiniz.12 ay pakette kalma sözü vererek, indirimli paket ücretinden faydalanabilirsiniz. 

Aylık Abonelik:
MAXI Paket için: MAXI AY -> 8780'e SMS gönderebilirsiniz.
kktcell.com dan giriş yaparak ilgili satın al butonuna tıklayarak paketinizi başlatabilirsiniz

KKTC sınırları içerisinde gönderilen başvuru SMS’i ücretsizdir. Yurt dışında iken gönderilen başvuru SMS’leri 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilir. Paket iptal, kalan sorgulama SMS’leri ücretsizdir.

Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Güncel tarifeniz Giriş Paketli Standart tarife ise paketiniz anında başlar.

Evet. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

 MAXI KALAN yazıp 8780'e SMS ücretsiz öğrenebilirsiniz.
kktcell.com'dan giriş yaparak hesabım menüsünde kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

Yönlendirme yapmanız durumunda yönlendirme dakikaları paket dakikaları kapsamında geçerli olur.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketten yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Aylık paketlerden faydalanıyor iseniz;
MAXI Paket için: MAXI IPTAL -> 8780'e SMS gönderebilirsiniz.


Yıllık sabit fiyat garantili paketlerden faydalanıyor iseniz:
Taahhütlü paketiniz var ile kontrat süreniz dolmadan SMS ile iptal talebi yapamazsınız. Kontrat süresi bitmeden iptal talebi sadece ofislerden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda cayma bedeli yansır.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir

Paket harici veya paket aşımlarınızda kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart Tarife üzerinden ücretlendirilir.

Hayır ek sabit ücret alınmamaktadır.

12 aylık kontrat döneminiz süresince Midi, Maxi ve Mega paketleri arasında geçiş yapabilirsiniz. İnterneti Bol Paketler haricinde diğer paketlere geçiş yapabilirsiniz. Hattınıza erken iptal bedeli yansıyarak yapılabilir. Kontrat sürenizin son ayında farklı paket talebi yapabilirsiniz.

Hayır.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve bir sonraki faturalama dönemi tarifeniz "Giriş Paketli Standart tarife" olarak değişir. Tarifeniz bir sonraki fatura dönemi değişene kadar İnterneti Bol Paket faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.

Taahhüt sürenizin son ayında (12.ayda) farklı paket talebi yapmamanız durumunda, tarifeniz aylık abonelik paket fiyatı üzerinden devam eder. Kontrat sürenizin son ayında tüm kanallardan kontratınızın devamı için ya da yeni paket için talep yapabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi: 01.09.2015
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Sayfayı kaydırın