KONUŞMA SMS İnternet Ek Avantaj Ücret
100 DK BİP'TEN YURT İÇİ HER YÖNE VE TÜRKİYE YÖNÜNE
200 DK YURT İÇİ HER YÖNE VE TÜRKİYE YÖNÜNE
100 SMS YURT İÇİ HER YÖNE VE TÜRKİYE YÖNÜNE
3 GB TÜRKİYE VE YURT İÇİNDE GEÇERLİ BİTMEYEN* İNTERNET
Sınırsız LIFECELL WIFI 4MBIT
FACEBOOK 5GB PAKETİ
FİZY
LİFEBOX 50GB
1061 KONTÖR/AY AYLIK ABONELİK

+ PAKET'E DAHİL
UYGULAMALAR

Facebook Fizy Lifebox BiP

 

 Facebook, Lifebox ve fizy servisleri ile ek 5’er GB internet sunulmaktadır.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi halde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobil Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
Bitmeyen internet özelliği ile internet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 80 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 80 Kbps üzerinden devam edecektir.
Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. *13 Aralık 2021 tarihi itibarı ile paket abone alımına kapatılacaktır.

Life 3GB paketi ile internet dünyasını doyasıya yaşayabileceğiniz, internet, BiP dakikası ve Lifecell servislerini içeren paketimizdir.

Life 3GB paketi kapsamında 30 gün süre ile yurt içi ve Türkiye her yöne görüşme yapabileceğiniz 200DK, BiP uygulaması üzerinden yurt içi ve Turkiye her yönegörüşme yapabileceğiniz 100DK, her yone 100 SMS, 3GB Türkiye'de de geçerli internet, 50GB Lifebox kotası ve 5GB Facebook uygulamasında kullanabileceğiniz internet kotasından faydalanabilirsiniz. Paket kapsamında bulunan heryöne dakikalar ile Vodafone Türkiye ve Türke Telekom yönlerine yapılacak aramalar 50DK ile sınırlıdır.

Bireysel faturasız hat sahibi müşterilerimiz faydalanabilir.

Life 3GB paketi ile sunulan internet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 80 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 80 Kbps üzerinden devam edecektir.

Life 3GB Paket'e abone olmak ;

LIFE 3GB yazıp 3030'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten 

başvurabilirsiniz.

Paketiniz başlayınca bilgilendirme SMS’i gönderilir. Paketinizin başladığına yönelik bilgilendirme SMS’i hem paketiniz ilk başladığında hem de her ay paketiniz başladığında gönderilecektir.

Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 30 gündür. Bir sonraki aya aktarılmaz.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

  • *123*308# Tuşlayarak veya LIFE KALAN yazıp 3030’a göndererek
  • Cep Hesabım uygulamasından
  • kktcell.com dan giriş yapıp hesabım içerisindeki kalan kullanımlarım

bölümünden öğrenebilirsiniz.

Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Paket dakikalarınız hem BİP uygulaması üzerinden yaptığınız aramalarda hem de standart aramalarınızda, yurtiçi her yöne, Türkiye yönüne geçerlidir. Üstelik BİP’ ten BİP’e paket dakikalarınızdan düşmeden sınırsız arama yapabilirsiniz.

Lifecell paketleri ile sunulan dakikalar BİP uygulaması üzerinden yapılan aramalarda, yurt içi ve Türkiye de yapacağınız kullanımlarda geçerlidir. BİP uygulaması haricinde standart arama yapmanız durumunda paket dakikaları sadece yurt içinde geçerlidir.

Paket ile sunulan internet faydası hem KKTC hem de Türkiye’de yapılan kullanımlarda geçerlidir.

Yurt içinde iken BİP üzerinden yapılan aramalarda internet kullanımınız paketiniz ile sunulan internet kotasından düşmemektedir. 
Türkiye’de iken BİP üzerinden yapılan aramalarda internet kullanımınız Türkiye’de geçerli internet faydanız olması durumunda aktif internet faydanızdan, olmaması durumunda Türkiye’de standart kullanım tarifesinden ücretlendirilecektir. Yurtdışında iken BiP üzerinden yapılan aramalarda internet kullanımınız Standart Tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Paket harici veya paket aşımlarınızda kullanımlarınız, ek paketiniz olmaması durumunda Standart Tarife'den ücretlenir. 

Life 3GB ile Facebook, Lifebox ve fizy servislerinden faydalanabilirsiniz. Facebook, Lifebox ve fizy servisleri ile ek 5’er GB internet ile sunulmaktadır. 
Facebook, Lifebox ve fizy servisleriniz paketinizin başlaması ile otomatik başlar.

"İptal" talebinde bulunmanız durumunda iptal talebiniz alınır ve paket yenilenme tarihine kadar paket faydalarınızı kullanmaya devam edersiniz.Paket yenilenme tarihind epaketiniz yenilenmez ve sonlanır.

12 aylık kontrat süreniz dolmadan SMS ile iptal talebi yapılmamaktadır. Kontrat süresi bitmeden iptal talebi sadece Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezlerinden yapılabilir. Kontrat süresi dolmadan iptal olması durumunda erken iptal bedeli yansır.

Paket Başlangıç Tarihi: 11.10.2018
Bitiş Tarihi: -
Tarife bitiş tarihi, tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.

Facebook, Turkcell Dergilik ve Bitmeyen internet özelliği LIFECELL paketlerine 01.02.2018 itibari ile başlamıştır.

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın