Paket KONUŞMA SMS İnternet Ücret

GNÇ Sosyal S

250 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYE YÖNÜNE*
Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE 1000 SMS
8 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ CEPTEN İNTERNET
Sınırsız LIFECELL WIFI 4MBIT
5 GB WHATSAPP'TA GEÇERLİ İNTERNET
99 TL/AY AYLIK ABONELIK
 • Paketiniz ile sunulan dakikalardan en fazla 90 dakikası ile Türkiye Türk Telekom ve Türkiye Vodafone yönlerine arama yapabilirsiniz.
 • Paket kapsamındaki internet kotanızın dolması durumunda, kullanımlarınız ücretsiz olarak 80 kbps hızına düşürülerek devam eder.

*Paket kapsamında sunulan ücretsiz Fizy muzik eglence paketinden hala yararlanmadıysan, 9 aralık 2021 23:59'a kadar GNC FIZYBOX yazip 3030'a SMS gonderip 30 gun boyunca ucretsiz kullanabilirsin. 10 aralık 2021 itibariyle Fizy muzik paketinden FIZY yazip 3030'a SMS gondererek aylık sadece 17,99TL'ye faydalanabilirsin.

Avantajlarınız

 • Ayın ilk gününden sonra başlatılan paketlerde, paket faydası ayın son gününe kadar kalan gün sayısına oranla hesaplanarak hattınıza tanımlanır. Bir sonraki ayın ilk gününde paket faydalarınız tam olarak hattınıza yansır.
 • Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur
 • Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
 • Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • 01.03.2020 itibari ile fizy ve lifebox servisleri paket kapsamına dahil olmayacaktır.
 • 1 Kasım 2021 itibariyle paket ücreti 99TL olarak devam edecektir.

Sosyal paketlerdeki aboneler tüm GNÇ’ler ile sınırsız konuşur. Ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin bitmeyen 8GB* internet, yurt içi ve Türkiye yönlerine aramalarında kullanabileceğin Sosyal S pakette 250, Sosyal M pakette 350, Sosyal L pakette 450 Dakika ve her yöne geçerli 1.000 SMS paketlere dahildir.

· Sosyal S pakette 5GB WhatsApp kotası

· Sosyal M pakette 5GB Whatsapp + 5GB Instagram kotası

· Sosyal L pakette 5GB Whatsapp + 5GB Instagram + 5GB Facebook kotası mevcuttur.

Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Sosyal S paket'e abone olmak için ;

SOSYAL S yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

KALAN SOSYAL S yazıp 5555’e SMS göndererek, paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin. kktcell.com da yer alan hesabım içerisinde veya Cep Hesabım uygulamasında kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsin.

GNÇ Sosyal Paketini iptal etmek için IPTAL SOSYAL S yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket dâhilindeki 8 GB internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır. İnternet hızın 80 kbps olduğunda, ek cepten internet paketi alarak, hızını arttırabilirsin.

Sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayınlar haricindeki tüm kullanımlar bu kotalara dahildir. Yapacağınız sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayın kullanımları kendi paketinizden düşecektir.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Hayır. GNÇ Sosyal Paketin ile verilen faydaların bir sonraki aya aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak her ayın ilk günü yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. GNÇ Paketin olduğu sürece tüm GNÇ tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde bir (1) kez Faturalı GNÇ Sosyal Paket alabilirsin.

Aktif GNÇ Sosyal Paketin var iken bir diğer GNÇ paketine geçmek istemen durumunda, talebin alınarak, aktif paketinin geçerlilik süresi bittikten sonra yeni talep ettiğin paket devreye girer. Eski paketin bu durumda tekrardan yenilenmez.

Paket yenilenme tarihinde hattında yeterli limitin yok ise, GNÇ Sosyal Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra GNÇ Sosyal Paketlere tekrar başvurman gerekir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir.

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin yok ise, paketin otomatik olarak iptal olacaktır. Limit arttırımı yaptırdıktan sonra yeniden başvuru yapabilirsin.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içerisinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet, paketin var iken GNC Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin.

Hayır, GNÇ Sosyal paketler artı bakiyeli hatlar ile kullanılamamaktadır.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 09.09.2019

Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın