Paket Konuşma SMS İnternet Ek Avantaj Ücret

Bitmeyen GNÇ Life Paketi

200 DK HEM BİPTEN HEM CEPTEN YURT İÇİ VE TÜRKİYE HER YÖNE
10.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE
6 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ CEPTEN İNTERNET
FİZY LİFEBOX
80 TL/AY AYLIK ABONELIK

Avantajlarınız

1. Gnçtrkcll Ek 60 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 60 DK sadece 15 TL
2. Gnçtrkcll Ek 120 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 120 DK sadece 29 TL
3. Gnçtrkcll 4GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 44 TL
4. Gnçtrkcll 1GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 20 TL
5. Gnçtrkcll 10GBPlus Paketi : Gnçtrkcll Paketlilere 1 ay boyunca 10 GB Plus bilgisayardan internet sadece 74 TL (10 GB Plus paket için Turkcell İletişim Merkezleri’ne bekliyoruz.) 
6. GNÇ WiFi: En sevdiğiniz mekanlarda sizinle!

Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. 
• Paket fiyatı 01.08.2019 tarihinden itibaren 80TL olarak güncellenmiştir. 
• Pakette bulunan aboneler 01.10.2019 tarihinden itibaren, aynı fiyata daha fazla içerik sunan GNÇ Sosyal S paketten kullanımlarına devam edeceklerdir.
• 09.09.2019 tarihinden itibaren Gnçtrkcll Faturalı Bitmeyen Süper Paket'e geçme talebinde bulunan müşteriler 01.10.2019 tarihinde aynı fiyata daha fazla içerik sunan GNÇ Sosyal S paketten kullanımlarına devam edecektir.

Bitmeyen GNÇ Life paketin ile birlikte; Bip'ten gnçtrkcll'lileri aradıkça internet kazan! İlk alo'da anında 1 GB! Sen konuştukça internetin artsın. Paket içeriğinde toplam 10 GB (4 GB'I ARA KAZAN ile), 200 Yurt içi ve Türkiye yönüne + Bip'ten aramalarda da geçerli dakika ve 10.000 her yöne SMS. Üstelik 5 GB kotalı Fizy + 5 GB Kotalı Lifebox da paketinde.

 Gnçtrkcll tarifesinde olan faturalı ve faturasız aboneler yararlanabilir.

Paket'e abone olmak ;

GNC LIFE yazıp 1108'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten

başvurabilirsiniz.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Başvurunun ardından, faydaların hemen başlamaktadır. (Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen aktif başka bir Gnçtrkcll paketin olması durumunda; paketin kuyruğa atılıp devam eden ayın ilk gününde başlar)

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

  • KALAN GNCLIFE 1108'e SMS göndererek,
  • Cep Hesabım uygulamasından
  • kktcell.com'a giriş yaparak Hesabım bölümünden 

paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

Yönlendirme yaptığında yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır

Hayır

IPTAL GNCLIFE veya IPTAL GNC LIFE yazıp 1108 ‘e SMS göndererek paketini iptal edebilirsin.

Evet.

Paketin dahilinde bulunan dakikalarını ada içinde iken kullanabilirsin. (Paketinde bulunan dakikaların BİP’ten yaptığın aramalarda da geçerlidir. Bip’ten kullanacağın dakikalar Türkiye’de iken de geçerlidir. Türkiye’de iken, Bip üzerinden yapacağın kullanımlar için ek internet kotanın da bulunması gerekmektedir.)

Hayır; Paket dahilindeki grup içi Gnçtkrcll’lileri arama dakikalarını hem Bip’ten hem de şebekeden Gnçtrkcll’lileri aramalarında kullanabilirsin.

Yapman gereken sadece; BiP üzerinden Gnçtrkcll’lileri aramak. İlk alo’da 1 GB Kazanacaksın. Ardından her 30 dakikalık Bip’ten Gnçtrkcll şebeke aramanda 1 GB kazanma hakkın vardır. 1 aylık GNÇ_Life paketi ile maksimum 4 GB internet kazanma hakkın vardır .

Paket dâhilindeki 6 GB 24 saat geçerli internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar veya ARA KAZAN kapsamında kazandığın 4 GB internetin bitene kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.

Evet, eğer kazanmış oldgun ARA KAZAN kapsamında internetin var ise, kullanımların önce kazanılan internetinden düşecektir.

Paket dahilinde bulunan internet kotan bittiğinde, kullanacak başka bir ek paketin ve veya ARA KAZAN kapsamında GB’ın yok ise, 80 kbps hızından internetini kullanmaya devam edebilirsin.

Paketin dahilindeki internet faydası düşüp internet hızın 80 kbps olduğunda, ek cepten internet paketi alarak, hızını arttırabilirsin.
Ara kazan kapsamında henüz kazanacağın GB’ın kalmış ise, BiP üzerinden Gnçtrkcll ‘lileri arayarak internet kazanabilirsin (30 Bip’ten gnçtrkcll’lileri arama dakikası = 1 GB) . Ve kazandığın internti , normal hızda kullanabilirsin .

Aktif başka bir cepten internet paketin var ise, paketindeki internetin bitse de hızın yavaşlamayacaktır; aktif olan diğer paketlerinin internetini kullanabileceksin.

Paketinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Paketin sen iptal edene kadar, hattında yeterli limitin&/kontörün olduğu sürece otomatik olarak her ayın ilk günü yenilenir. Ve paketin yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Tanışma Seti bedeli; Aylık Faturasız Bitmeyen GNÇ_Life Paket + 10 TL sim kart bedelini içermektedir.

Gnç FIZYBOX, Bitmeyen paketler ile birlikte gelen ek uygulamalara özel verilen internet kotalarını içermektedir.

Hayır, GNC FIZYBOX faydaları otomatik olarak başlamamaktadır. Bunun için ek olarak paket başladığı anda müşterilere giden başlatma bilgilerini takip ederek fizy ve lifebox paketlerinin kotalarını kullanmaya başlayabilirler.

Bitmeyen paketi olan faturalı ve faturasız müşterileri GNC FIZYBOX yazıp 3030’a SMS göndererek paketleri ile verilen GNC FIZYBOX ek data kotalarını aktifleyebilirler.

Hayır, paketler dahilinde verilen faydalar; birlikte başlar ve her bir uygulama için; paket sonuna kadar kullanılabilecek 5 GB’lık ( 5GB Fizy + 5 GB Lifebox) internet kotaları aktiflenir.

Evet. Aktif tekil fizy &/ lifebox paketi var ise, GNC FIZYBOX Faydası alınabilir. Devam eden aylarda, tekil paket abonelikleri devam etmez; Bitmeyen Paketi olduğu sürece, bitmeyen paketler ile sunulan GNC FIZYBOX faydaları kullanılabilir.

Evet, bitmeyen paketler ile birlikte verilen Fizy Paketi ile verilen 5 GB’lık ek internet kotası dahilinde; uygulama dahilinde; Müzik ve video dinlenebilir.

Bitmeyen Paketler ile verilen Lifebox uygulaması; 50 GB’lık bir saklama alanına sahiptir. Paket dahilinde verilen 5 GB’lık ek internet kotası ile, 50 GB’lık saklama alanında tüm dosyalarını saklayabilirler.

Başlangıç Tarihi: 11.09.2016
Bitiş Tarihi: 30.09.2019

Sayfayı kaydırın