Paket KONUŞMA SMS İnternet Ücret

GNÇ Sosyal S

Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLE
250 DK YURT İÇİ VE TÜRKİYEI HER YÖNE
1.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER YÖNE 1000 SMS
5 GB WHATSAPP'TA GEÇERLİ İNTERNET
8 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ CEPTEN İNTERNET
Sınırsız LIFECELL WIFI 4MBIT
85 TL/AY AYLIK ABONELIK

Avantajlarınız

1. Gnçtrkcll Ek 60 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 60 DK sadece 20 TL
2. Gnçtrkcll Ek 120 DK Paketi: Paketiniz bittiğinde ek 120 DK sadece 35 TL
3. Gnçtrkcll 4GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 44 TL
4. Gnçtrkcll 1GB Paketi: Gnçtrkcll paketlilere özel sadece 31 TL
5. Gnçtrkcll 10GBPlus Paketi : Gnçtrkcll Paketlilere 1 ay boyunca 10 GB Plus bilgisayardan internet sadece 89 TL (10 GB Plus paket için Turkcell İletişim Merkezleri’ne bekliyoruz.) 
6. Lifecell WiFi: En sevdiğiniz mekanlarda sizinle!

Paket ücretleri 01.06.2020 tarihinden itibaren 85TL olarak güncellenmiştir. 
Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
Faturalı ve Faturasız Bitmeyen Paketler dahilinde bulunan internet kotası dolduğunda interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır.
Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
• 01.03.2020 itibari ile fizy ve lifebox servisleri paket kapsamına dahil olmayacaktır.

Sosyal paketlerdeki aboneler tüm GNÇ’ler ile sınırsız konuşur. Ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin bitmeyen 8GB* internet, yurt içi ve Türkiye yönlerine aramalarında kullanabileceğin Sosyal S pakette 250, Sosyal M pakette 350, Sosyal L pakette 450 Dakika ve her yöne geçerli 1.000 SMS paketlere dahildir.

· Sosyal S pakette 5GB WhatsApp kotası

· Sosyal M pakette 5GB Whatsapp + 5GB Instagram kotası

· Sosyal L pakette 5GB Whatsapp + 5GB Instagram + 5GB Facebook kotası mevcuttur.

Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Sosyal S paket'e abone olmak için ;

SOSYAL S yazıp 1108'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

KALAN SOSYAL S yazıp 1108’e SMS göndererek, paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin. kktcell.com da yer alan hesabım içerisinde veya Cep Hesabım uygulamasında kalan kullanımlarım bölümünden görüntüleyebilirsin.

GNÇ Sosyal Paketini iptal etmek için IPTAL SOSYAL S yazıp 1108’e SMS gönderebilirsin.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket dâhilindeki 8 GB internet faydası bittiği zaman interneti bitmeyecek ancak yeni ek bir paket alana kadar internet kullanım hızı 80 kbps olacaktır. İnternet hızın 80 kbps olduğunda, ek cepten internet paketi alarak, hızını arttırabilirsin.

Sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayınlar haricindeki tüm kullanımlar bu kotalara dahildir. Yapacağınız sesli, görüntülü konuşmalar ve canlı yayın kullanımları kendi paketinizden düşecektir.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir.

Hayır. GNÇ Sosyal Paketin ile verilen faydaların bir sonraki aya aktarılmaz.

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak her ayın ilk günü yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahilinde bulunan grup içi sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. GNÇ Paketin olduğu sürece tüm GNÇ tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde bir (1) kez Faturalı GNÇ Sosyal Paket alabilirsin.

Aktif GNÇ Sosyal Paketin var iken bir diğer GNÇ paketine geçmek istemen durumunda, talebin alınarak, aktif paketinin geçerlilik süresi bittikten sonra yeni talep ettiğin paket devreye girer. Eski paketin bu durumda tekrardan yenilenmez.

Paket yenilenme tarihinde hattında yeterli limitin yok ise, GNÇ Sosyal Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra GNÇ Sosyal Paketlere tekrar başvurman gerekir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın kullanımlar Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir.

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin yok ise, paketin otomatik olarak iptal olacaktır. Limit arttırımı yaptırdıktan sonra yeniden başvuru yapabilirsin.

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içerisinde bulunan dakika ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet, paketin var iken GNC Wi-Fi servisinden yararlanabilirsin.

Hayır, GNÇ Sosyal paketler artı bakiyeli hatlar ile kullanılamamaktadır.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Gnç FIZYBOX, Bitmeyen paketler ile birlikte gelen ek uygulamalara özel verilen internet kotalarını içermektedir.

Hayır, GNC FIZYBOX faydaları otomatik olarak başlamamaktadır. Bunun için ek olarak paket başladığı anda müşterilere giden başlatma bilgilerini takip ederek fizy ve lifebox paketlerinin kotalarını kullanmaya başlayabilirler.

GNÇ Sosyal Paketi olan faturalı müşterileri GNC FIZYBOX yazıp 3030’a SMS göndererek paketleri ile verilen FIZY ek data kotasını aktifleştirebilirler.

Evet. Aktif tekil fizy &/ lifebox paketi var ise, GNC FIZYBOX Faydası alınabilir. Devam eden aylarda, tekil paket abonelikleri devam etmez; Bitmeyen Paketi olduğu sürece, bitmeyen paketler ile sunulan GNC FIZYBOX faydaları kullanılabilir.

Hayır, paketler dahilinde verilen faydalar; birlikte başlar ve her bir uygulama için; paket sonuna kadar kullanılabilecek 5 GB’lık ( 5GB Fizy + 5 GB Lifebox) internet kotaları aktiflenir.

Evet, bitmeyen paketler ile birlikte verilen Fizy Paketi ile verilen 5 GB’lık ek internet kotası dahilinde; uygulama dahilinde; Müzik ve video dinlenebilir.

Başlangıç Tarihi: 09.09.2019

Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”

Sayfayı kaydırın