Paket KONUŞMA SMS İnternet Ücret

Gnçtrkcll Büyük Paket

Sınırsız TÜM GNÇTRKCLL'LİLERLER İLE KONUŞMA
10.000 SMS YURT İÇİ VE YURT DIŞI YÖNLERİNE
1 GB YURT İÇİ VE TÜRKİYE'DE GEÇERLİ CEPTEN İNTERNET
Sınırsız LIFECELL WIFI 4MBIT
Flex Internet -
60 TL/AY AYLIK ABONELİK
  • Kamerun, Zimbabve, Kongo, Gambiya, Guinea, Sierra Leone, Ivory Coast ve Congo Dem. Rep. yönlerine yapılan aramalar paket kapsamına dahil değildir.
  • Paket kapsamındaki internet kotanızın dolması durumunda, paketinizin flex özelliği ile 12,50 TL/100MB kademeli olarak 100 TL’ye kadar kullanım yapabilirsiniz. 100 TL’ye ulaştığınızda kullanımlarınız ücretsiz olarak 5 kbps hızına düşürülerek devam eder. Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz.

 

Paket ücretlerine tüm vergiler dâhildir.
Yeni faturalı hat alan müşterilerimizin, Gnçtrkcll tarifesine gelmek için 25 yaşından küçük olması ve veya öğrenci kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir.
Kuzey Kıbrıs Turkcell , tarife ve paketlerin tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kuzey Kıbrıs Turkcell, sunulan hizmetin kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında ,farklı amaçlar için kullanıldığını belirlemesi ve tespit ettiği hatları sınırlandırma, kampanyaya sınırlama getirme, kısıtlama ve kapama hakkını saklı tutar. Ayni ay (30 günlük periyot) içinde, kişisel haberleşme ihtiyacı dışında, FARKLI 500 uluslararası aboneye SMS gönderilmesi durumunda SMS gönderimleri durdurulur.
Ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)'in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 Paketin ön ödemeli faturalı hatlarla alınan versiyonu normal paketin 10TL üzerindedir. 

 

  • 1 Kasım 2021 itibariyle paket ön ödemeli faturalı hatların alımına kapatılacaktır. Paket, 1 kasım 2021 itibariyle faturalı hat kullanan aboneler tarafından aylık 60TL'ye kullanılmaya devam edecektir.


Faturalı Gnçtrkcll Büyük Paket ile tüm Gnçtrkcll'liler ile sınırsız konuşur, ada içi ve Türkiye'de kullanabileceğin 1 GB internet , yurt içi ve yurt dışı her yöne kullanabileceğin 10.000 SMS alırsın.

Faturalı Gnçtrkcll tarifesinde isen paketi alabilirsin.

Gnçtrkcll Büyük Paket'e abone olmak ;

PAKET2 yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Cep Hesabım uygulamasından
Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'nden
kktcell.com'a giriş yaparak internetten
533 no'lu Çağrı Merkezi'nden

başvurabilirsiniz.

Gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Paket başvurunun hemen ardından paketin başlayacaktır.

Evet. Hem paketin ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80'ini kullandığında hem de paket faydaların bittiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilir. 

KALAN BUYUK yazıp 5555’e göndererek paket kalan miktarı ve paket geçerlilik süresini öğrenebilirsin.

Yönlendirme yaptığında, paket dahili kullanabileceğin dakikalarının olması durumunda, yönlendirme dakikaların paket dakikalarından düşer.

Hayır. Büyük Paketin ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır (31 gün). Bir sonraki aya aktarılmaz

Hayır. Paketlerden yararlanabilecek müşteri sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

Faturalı Büyük Paketini iptal etmek için IPTAL BUYUK yazıp 5555’e SMS gönderebilirsin.

Paketinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.

Evet, paketin sen iptal edene kadar otomatik olarak yenilenir. Ve yenilendiği zaman bilgilendirme SMS’i alırsın.

Paket dahili sınırsız konuşma faydasında herhangi bir üst limit bulunmamaktadır. Paketin olduğu sürece tüm Gnçtrkcll tarifelileri sınırsız arayabilirsin.

İptal talebi gönderdikten sonra faydaların hemen sonlanmaz. Paketin dahilindeki faydaların paket yenilenme tarihine kadar devam eder, yenilenme tarihinde bir kez daha paket başlamaz.

Aynı ay içerisinde bir kez Büyük Paket alabilirsin.

Aktif Büyük, Mega, Mega Orta, Mega İnternetçi, Mega Dakikacı, Mega Bitmeyen Gnçtrkcll Paketin var iken bir diğer pakete* geçmek istemen durumunda, talebin alınarak, aktif paketinin geçerlilik süresi bittikten sonra yeni talep ettiğin paket devreye girer. Eski paketin bu durumda tekrardan yenilenmez.

* Büyük, Mega, Mega Orta, Mega İnternetçi, Mega Dakikacı, Mega Bitmeyen

Paket yenilenme tarihinde yeterli limitin yok ise, Büyük Paketin otomatik olarak iptal olur. Limit artışı yaptırdıktan sonra Büyük Paketi başlatmak için PAKET2 yazıp 1101’e göndermen gerekmektedir.

Paketin bittikten sonra, kullanımlarına göre kullandığın başka bir paketin yok ise, yaptığın SES ve SMS kullanımları Standart tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

• Paketiniz kapsamında sunulan internet kotanızın bitmesi ile paketinizin flex özelliği ile 12,50 TL/100MB kademeli olarak 100 TL’ye kadar kullanım yapabilirsiniz.

• Kullanımınızın 100 TL’ye gelmesi ile internet hızı 5Kbps’a indirilir.

• Ek internet paketi alarak internet hızınızı arttırabilirsiniz.

Evet. Paket dahilinde bulunan internet faydası dışındaki faydalar sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde kullanılabilmektedir. Paket dahilinde bulunan internet faydası ise, Türkiye’de geçerlidir.

Hayır. Paketler abonelikli paketler olduğundan sen iptal edene kadar her ay hattından paket ücreti çekildikten sonra otomatik olarak yenilenecektir. 

Evet. Paket içerisindeki internet faydası Türkiye’de de geçerlidir.

Hayır. Paket içeriğindeki SMS ve sınırsız konuşma sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde geçerlidir.

Evet. Faturalı Büyük Paketin var iken ek 4 GB internet paket, , ek Her Yöne 60 veya 120 dakika paketlerinden alabilirsin.

Evet. Artı Bakiyeli Faturalı Hatlar GNÇTRKCLL Büyük paketten aylık 30 TL'ye yararlanabilmektedir.

Hayır. Devam etmemektedir.

Hayır. Faydalar başka bir hatta transfer edilememektedir.

Başlangıç Tarihi: 04.09.2014
Bitiş Tarihi: (-) Kampanya/Tarife bitiş tarihi, kampanya/tarifeden yararlanan tüm tüketicilere en az 15 (On beş) gün önce aldıkları elektronik haberleşme hizmeti üzerinden ve ayrıca internet (web) sitesinde yayımlanmak sureti ile bilgi verilecektir.”

X

TURKCELL EV İNTERNETİ BAŞVURUSU


BAŞVURUN SİZİ ARAYALIM Formu eksiksiz doldurun, iletişim uzmanlarımız sizi arasın!
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Doldurulması zorunlu alan
Başvurunuz alınmıştır.
İlginize teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili sizi en kısa sürede arayacağız.
Başarısız mesajı buraya gelecek.
Sayfayı kaydırın